Blue skull on my shoulder.(25/5/2012)

Dnešní outfit fotila po dlouhé době Terezka:*. Celý se mi ale tak trochu rozpadnul, protože jsem svetr nechala v autobusu (RIP), o podrážkách těhle balerín radši nemluvím:D. Taky jsem si dneska koupila ?mint? lak na nehty. Škoda že ne včera, k tomuhle outfitu by byl podle mě super. Peří na uších létalo kam chtělo, takže občas trochu sranda. Pod článkem máte písničku, tentokrát od Paramore. Posloucháte je?

DĚKUJU ZA 100 ČTENÁŘEK A NEZAPOMEŇTE NA GIVEAWAY!

(kalhoty - H&M; tílko - butik na Masarykově nám.; taška - Bershka;
baleríny - ? (z Irska); naušnice - Takko; brýle - ?)


Kde mě můžete najít:


Kiss Kiss Bang Bang! (23/05/2012)

Dneska konečně přidávám outfit. Je to takový typický obyčejný letní outfit:)). Puntíkatá sukně (nacházející se na mém dreamlistu) není nová, nýbrž VELMI stará! A točené jahodové zmrzliny bych se nejradši přejedla k prasknutí!!<3
Název článku "Kiss Kiss Bang Bang" je název skvělé písničky od The Subways, kteří vystoupí na Rock for people!!! (který je za 40 dní! yahoo), chystáte se tam někdo? (mimo mě:D) 
(písničku máte dole pod článkem;))

(bílé tílko - H&M; baleríny - Atmosphere (z Irska); náramky - od Ad. (z Kanárů);
brýle - od Nat. z Egypta (Ray Bec); naušnice - SIX; černé tílko, sukně - ?)



Kde mě můžete najít:



GIVEAWAY - Hair cuff & lipbalm.

Nečekaně ale přeci zahajuji první giveaway. Výherci budou 2.
Můžete vyhrát hair cuff nebo balzám na rty. :) (obojí z H&M)

__________________________________________________________________

Podmínky:
1) sledovat můj blog přes Síť přátel Google
2) kliknout na odkaz votocvohoz.cz (hned 3. miniaplikace v menu) - stránku můžete hned zase zavřít - sčítají se mi kliknutí do soutěže o zrcadlovku;))
3) napsat mi váš e-mail do komentáře

+ 4) (nepovinná) pokud moji giveaway zveřejníte u sebe na blogu nebo jiné webové stránce, můžete sem přidat ještě jeden komentář s odkazem na svůj blog, abyste zvýšily svou šanci na výhru!!!

__________________________________________________________________



Giveaway ukončím !až! 30. 6., kdy se uzavírá soutěž na votočvohoz... (vyberu pomocí random.org) 30.6. ještě k tomu oslavím 15. narozeniny, takže by byla výhra jako dárek více než skvělá!!!













































mimochodem.. až 30.6. přes random.org vylosuji první výherkyni, přes mail jí dám vybrat z těchto dvou výher a druhá dostane tu druhou. nevím, jak jinak to mám udělat, aby to bylo spravedlnější..:/


Kde mě můžete najít:


Favorite blogs.

Jelikož jsem stále doma a stále vypadám jako Quasimodo, tak sem přidám další článek a to o mých nejoblíbenějších blozích. Rozdělila jsem je do takových 3 částí.. Na začátek dám ty úplně TOP a něco málo k nim napíšu, pak dalších 6 i s fotkami a nakonec jen seznam s miniaturami.

Určitě jste si všimly, že většina je z ČR, protože jsem je hodnotila i podle toho, co na blog píšou a to s mojí nedokonalou angličtinou u cizinek moc nezvládám:D.

____________________________________


Takže tady je mých nejoblíbenějších 6 blogů. Nejsou seřazené podle oblíbenosti.

Weenie beenie of E.
Elišky blog je jeden z prvních na který jsem přišla. Řekla bych že je to ten úplně nejoblíbenější.. Každý článek který přidá stojí za to a nemá chybu! Určitě ji všichni znáte a pokud ne, tak se určitě podívejte!! Je hrozně sympatická a vždycky vypadá úžasně!


Tereza.M
Terezka je úžasná bloggerka z HK, takže  jsem měla možnost ji poznat a možná i proto je  pro mě tak oblíbená. Každý její outfit mě vždycky dokáže překvapit, protože vypadá zase jinak a zase skvěle. Naschvál jsem sem dala fotku kde se směje, protože tak jí to sluší nejvíc.<3


Ejvi Freedom
Ejvi blog mě hnedka zaujal, protože mám nejradši blogy, kde jsou hlavně outfity. Těmi se to na tomto blogu jenom hemží a jeden je lepší než druhý. Opět nechápu jak může vypadat pokaždé jinak, ale vždy skvěle! Také předpokládám, že všichni tento skvělý blog znáte.


A Cup Of Style
Tenhle blog je můj hrozně moc oblíbený, protože i když nepřidají článek s outfitem (který je vždy vážně skvělý), tak přidají užitečný nebo zajímavý článek o tom, co se kde děje nebo tak.. Jejich outfity jsou jedním slovem DOKONALÉ. Podle mě jsou vždy s nápadem a přitom ne nijak extravagantní. Nápad na blog dvou sester to celé vystihuje.


MumsaidIcould
Káti blog s nejoriginálnějším názvem mám hrozně ráda. Nedokážu ho nějak moc popsat, ale příjde mi, že je prostě jiný. Outfity jsou vždycky skvělé. Nevím co víc napsat, snad jen to, že pokud její blog ještě neznáte, rozhodně se na něj podívejte!


RABBIT HOLE
Vždy překvapí. Poslední dobou se na Peťul blogu objevují dost často její outfity, které mi příjdou vždycky skvělé a nápadité. Na fotkách je hrozně roztomilá a sympatická. Doufám, že už ji všichni sledujete!


____________________________________

více blogů níže.


Kde mě můžete najít:


Beautiful days in beautiful Prague.

 Tak jelikož stále ležím a nic nedělám, rozhodla jsem se, že sem dám nějaké fotky z Prahy, abych měla na chvíli co dělat.. Ta hrozná kvalita mě fakt štve, ale netahaly jsme s sebou foťák, takže fotky jsou focené jen mobilem s hrozným foťákem.. Měly jsme dost nabitý program, takže jsme se vůbec nefotily. Tohle jsou skoro všechny fotky z těch pěti dnů, takže se můžete přesvědčit samy..

v Hard rock.
Pražský hrad v 20:24 a 20:34.
světla Prahy focené jednoho večera z okna našeho hotelu.

Kde mě můžete najít:

News in my wardrobe.

V dnešním článku jsou fotky mých "nových" věcí. Tři ze sedmi věcí ale vůbec nové nejsou. Takže konkrétně:

- bílá dlouhá sukně - nalezená doma ve vyřazených věcech
- psaníčko s cvočky - půjčené od Natašky, která ho nenosí :*
- bílé !velmi špinavé! tenisky - nalezené doma (možná se zvýšenou podrážkou?)

- černá asymetrická sukně - NYer
- neonově žluté tílko - H&M
- plátěná taška s lebkou - Bershka
- prstýnek s prasátkem <3 - z Karlova mostu (bez něj by výlet do Prahy nešel)

Také jste si jistě všimli, že z mého "dreamlistu" jsem si téměř nic nekoupila, ale to mi díky těmto kouskům ani nevadí:))

A co dělám? Ležím doma s napuchlou tváří po vyříznutí zubu. Koukám se na filmy. Prohlížím si fotky z Prahy (možná sem nějaké přidám). Jím zmrzliny, co mi sem všichni nosí (<3). Jím pudink. Mazlím se s kočkama.





________ A DÍKY ZA 3000 SHLÉDNUTÍ BLOGU <3 _________

Kde mě můžete najít:


Dreamlist.

Dneska přidávám můj wishlist. Možná bych ho nazvala spíš dreamlist, protože pochybuju, že si všechny tyhle věci koupím, ale stejně... Teď jsem v Praze a zítra mi sem konečně přijede Nataška, tak se určitě půjdeme po něčem podívat. Teď se zrovna v HK otevřelo nové Futurum s H&M a Lindexem (jediné zajímavé obchody), tak doufám, že seženu v Praze v jiných obchodech něco, co zase nebudou mít všichni!

Mimochodem jsem na INSTAGRAM přidala nějaké fotky z dneška. Dala bych je radši rovnou sem, ale fotila jsem je jenom mobilem, takže jsou ve špatné kvalitě a hodně malé...


.níže nějaké kecy k tomu 'dreamlistu'.

Kde mě můžete najít:


Brownies or cookies? (6/5/2012)

Dneska jsem se zase poměrně ráda vrátila k dlouhým kalhotům a kabátu. Tohle počasí kdyby bylo celý rok, tak jsem nejšťastnější.. Vím, že většina lidí má ráda léto, ale já radši spíš tohle, no..:) Jinak se pořád krásně flákám, válím a jím (hlavně tortilly s kuřecím masem a majonézou!<3).

Co děláte v tyhle nudné zatažené dny vy?:)

(kabát - F&F, kalhoty, sl. brýle, kabelka - H&M, šála, triko - ?, baleríny - Atmosphere (Irsko)) 


 Kde mě můžete najít:

Spines and a meadow.(4/5/2012)

Na fotkách z pátku mám ty nové ostnaté doplňky v kombinaci s "novou" černou košilí. Líbí se vám to k sobě? Mně se líbí že po obvodu knoflíčků je zlatý lem, který vypadá dobře se zlatým řetízkem.(na fotkách to není moc vidět).



(košile - kenvelo (SH), kraťasy, brýle - ?, boty - Gate, kabelka - H&M,
náhrdelník, naušnice - CILILINKprsten - Sophie's Selection )



nejpohodlnější boty

Dots are all around us.(1/5/2012)

Rychle přidávám puntíkatý outfit z dnešního odpoledne s V. Mám se skvěle, doufám, že jste si užily čarodky jako já! Po něčem s puntíky jsem dlouho pátrala a nakonec se na mě usmálo štěstí v sobotu na Votáčení v Praze:)
Teď mám skvělý pocit z toho, že jdu do školy po prodlouženém víkendu jenom na 3 dny a pak zase až ve středu. Ten další týden dokonce jen na čtvrtek a pátek díky výletu do Prahy s mojí milovanou pohřešovanou Nataškou, která se teď ještě válí někde na pláži!

Teď mě napadlo.. slavíte 1. Máje? Já jsem si to uvědomila až když jsem psala datum do nadpisu a můžu říct, že mě to ani nějak netíží.O:)

(tílko - ?, kraťasy - DIY terranova, baleríny - Atmosphere, sl. brýle - H&M.)


buřtík 4x.