Hi Neon! (7/6/2012)

Tak dnes jsem měla trochu barevnější (teda spíš výraznější) outfit než jindy - vzala jsem si poměrně nové neonově žluté tílko z H&M,které jsem si přivezla z Prahy. A aby to nebylo tak obyčejné, vzala jsem si k němu podkolenky (občas nadkolenky, občas kolenky) a sukni, která byla občas na moje zvyky příliš krátká nebo příliš rozevlátá:(. Jinak zítra opět bez školy,takže pohodička. A ten lak je vážně neonově žlutý. Jenom na jiném světle:/. Za fotky moc děkuju Karolínce<3!

(top, sukně - H&M, baleríny - Atmosphere (zase))21 komentářů:

 1. Moc ti to sluší :) No já taky soutěžím na votočvohoz a ty další průběžné výsledky mě dost zarazily. Mám tam 37 klikajících, přitom mám v podmínce mé giveaway kliknutí právě na votočvohoz. Ne že bych si myslela, že všech 200 zúčastněných kliklo, ale aspoň tak polovina si myslím, že opravdu ano. Pokud je to ale tak, že platí jen kliknutí z počítače, kde votočvohoz nebyl nikdy otevřen, tak to je pěkná blbost a ta soutěž podle mě postrádá smysl..mimochodem, kde jsi k téhle informaci přišla? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám taky v podmínce giveaway kliknutí na ten odkaz a přihlášeno mám přes 100 lidí. K tomu mi kliklo hodně kamarádů, takže mě právě překvapilo mých 21 kliknutí. Takže jsem jim psala mail a tam mi to vysvětlili, že na to mají nějakou novou metodu sčítání těch kliknutí a že se započítávají jenom kliknutí od těch, co jsou poprvé na votoč. Cílem té soutěže je prý ukázat votoč lidem, kteří ho neznají. Jsem fakt docela naštvaná, že to tam nemají nikde napsaný a že to takhle v průběhu mění.

   Vymazat
  2. Tak je jasný, že chcou na té soutěži vydělat hlavně oni. Ale tenhle způsob je fakt zvláštní, když je to hlavně pro holky s blogama a votočvohoz zná skoro každá. Ale hlavně, jak říkáš, nelíbí se mi, že to v průběhu mění a nemají to nikde napsané... No co naděláme, asi nic :)

   Vymazat
 2. Týjo to je nádherný!<33
  Strašně ti to sluší:'))
  Uvidíme se na dni Labe?))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujuu:) Určitě, my tam ve čtvrtek vystupujeme;),vy určitě taky,ne??

   Vymazat
  2. Joo,my taky:)). Nejdu do školy:-D

   Vymazat
 3. Ty pravidla soutěže jsou fakt nějaký divný, já už jsem klikla pro Claire, ale jestli se to nepočítá protože jsem na votocvohoz.cz chodila předtim, tak je to padlý na hlavu.
  Moc ti to sluší, máš to perfektně sladěný. Prostě radost pohledět!

  OdpovědětVymazat
 4. dokonalej look! miluju to tričko!:) musím si taky něco neonového pořídit.. nejlíp růžový a nebo i to žlutý ... bože!:D potřebujuuu :D

  OdpovědětVymazat
 5. Moc ti to sluší kámoška má stejné tílko :) krása

  OdpovědětVymazat
 6. no Tobě to sluší, to je náááádhera :) tak to jsou zajímavý pravidla...

  OdpovědětVymazat
 7. tyhle baleríny mi vydržely tak 20 min. pak šly do koše, sluší ti to ale úžasně;)=) a nad zrcadlovkou nesmutni;)=)

  OdpovědětVymazat
 8. To je škoda, já klikala :((( jinak strašně Ti to sluší, škoda, že ty fotky nejsou větší :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky mě to mrzí://, mě už taky štve jak jsou malý, budu si nastavovat větší šířky:)

   Vymazat
 9. Já si říkala že to zábradlí odněkud znám :) A ty jsi z HK :3 :D

  OdpovědětVymazat
 10. to tílko je skvělé, až budu v hmku tak se po něm podívám, teda jestli tam ještě bude a sukně ti strašně sluší :)
  no tak to mi bylo jasné, že to asi nebude až tak šťastné s tím klikáním, ono to tak bývá většinou a na začátku mi to bylo už trošku podrzdřelé, ale tak větší zklamání by bylo kdyby ses tam dostala a nevylosovali tě :)

  OdpovědětVymazat
 11. To je dobrý, podle několika lidí bych mohla převádět děti na přechodě, takže v pohodě:DD, já vím, že se dá sehnat mnohem levnějc, ale já mám teď dočasně půjčenou zrcadlovku od ségry a kdyžtak si pak našetřím:)))

  OdpovědětVymazat
 12. taky mě ta změna bodování zarazila :/
  NEONy Ti seknou!!

  OdpovědětVymazat
 13. Bonusovka!!!! Brutal, ty fotky :) Moc ti to sluší. <3

  OdpovědětVymazat
 14. No ona se dá sehnat za 11 000, ale je to jenom tělo :) On má tenhle i 3 objektivy :3 :D

  OdpovědětVymazat

♥♥♥