monday.

Mezi fotkami z Belgie vám dnes ukážu můj včerejší den (a outfit). V neděli mi přijeli na 10 dní kamarádi z Francie, takže jsme zatím prošli Hradec, koukli jsme na památky a vyšplhali na Bílou věž (kde jsem byla naposledy, když mi bylo asi 12 a málem jsem zapomněla, jaká je to nádhera - a možná jsem z toho byla víc nadšená, než oni:D). Taky jsem je vzala do Cats&Coffee a byla jsem si jistá, že budou nadšení. A právem. Je to tam prostě super. Veganský dobroty, skvělá káva a nejroztomilejší kočičky.<3 
Měla jsem na sobě můj nejoblíbenější kabát z Asosu a novou měkoučkou šálu, co jsem si přivezla v sobotu z Primarku z Bruselu. Upřímně jsem ani nečekala, že tam opravdu půjdu, ale nakonec jsem si ji koupila, protože příjemnější šálu jsem fakt v životě neviděla a hrozně se mi líbí ta barva. A druhou novinkou je rtěnka. Moje vysněná rtěnka. Ani růžová, ani fialová, ani vínová. Tmavá. Dokonalá. MAC. Alice je zlato!!<3
Mimochodem - dnes se můžem v 16:00 potkat v Bratislavě v kavárně TUTO, kde budu mluvit o mém blogu, o spolupráci se ZOOTem i o tom, jak funguje affiliate program. 
btw s kým se uvidím v sobotu na festivalu Teniskology? - Mimo nový kolekce nejlepších tenisek tam budou i přehlídky, talkshow, Vladimír 518 a večer i VR/NOBODY </3, já už se nemůžu dočkat!!


| mikina - Lindex | kabát - Asos | kalhoty - Zara | boty - Stradivarius | šála - Primark | kabelka - Matt&Nat |<3


<37 komentářů:

 1. moc se mi libi, jak mas zapleteny cop v drdolu :)

  ClaudiasNewLife

  OdpovědětVymazat
 2. Překrásné fotky a znovu super outfit. Ta šála vypadá jako dělaná do tohohle sychravého počasí! :)
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné fotky :) Můžu se zeptat, jaký máš odstín rtěnky? Moc ti sluší.

  OdpovědětVymazat
 4. Easily Increase Your ClickBank Banner Traffic And Commissions

  Bannerizer makes it easy for you to promote ClickBank products by banners, simply go to Bannerizer, and grab the banner codes for your chosen ClickBank products or use the Universal ClickBank Banner Rotator Tool to promote all of the available ClickBank products.

  OdpovědětVymazat

♥♥♥