so basic.

Poslední dobou trochu nestíhám a jako jedinej lék, jak se z toho nezbláznit, u mě funguje radost z maličkostí, jako třeba:
– nechat se (konečně) ostříhat
– vybrat si po 2 letech nový brýle, jupí (ještě čekám na výrobu skel, ale stejně!)
– jít s Josefem na koncert Mount Kimbie
– najít konečně perfektní černý volný slušný kalhoty, který jsem dostala od Lindexu za (zapomenutý) focení letní kolekce
...mimochodem, Lindex je jedna z mála fast fashion značek, kterou beru jako relativně "dobrou" – má sustainable denim i basics, spoustu sustainable oblečení i v běžných kolekcích a svojí velkou poptávkou po bio bavlně může reálně pomáhat ke zlepšování podmínek ve výrobě fast fashion. Na druhou stranu nijak výrazně svý zákaznice o problému fast fashion neinformuje (a většinou ani samy prodavačky v obchodech netuší, co je jejich sustainable kolekce, natož kde ji v obchodě najdu). Na jednu stranu od nich mám poměrně dost oblečení už několik let, který stále vypadá dobře –– na druhou stranu mi denně bliká newsletter Lindexu s nadpisy "sleva sleva kupte výprodej dárky akce sleva" AKA ber to i když to vůbec nepotřebuješ, je to přece ve slevě. A to je ten největší problém, kterej mě už naštěstí opustil (a hádám, že vás snad taky po tolika článcích, ve kterých to pořád omílám dokola:)). Jakou máte zkušenost s Lindexem vy? Nebo znáte jinou značku řetězce oblečení, která není tak zlá, jak se zdá?
BTW zítra je black friday, tak prosím zachovejte klid a využijte akce jen na věci, který opravdu potřebujete.

svetr – 2nd hand | bunda – Promod | kalhoty – Lindex | boty – TOMS7 komentářů:

 1. Tenhle outfit je dokonalost, v takovém bych klidně strávila zbytek života. Upřímně se mi žádný jiný obchod moc nevybavuje, takže díky z tip. Já taky ale v žádném docela dlouho nebyla, naposledy jsem si asi před měsícem koupila v second handu bundu za 40 Kč. A Black friday jsem se vyhnula obloukem, právě proto, že vím, že si ty peníze radši schovám na něco, do doopravdy chci. Třeba cestování. :)
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 2. Tak ty kalhoty jsou naprosto perfektní! O.o Přesně takové se snažím sehnat, jen aby byly vážně úplně dlouhé, takže myslím, že nakonec skončím u šití. Popravdě jsem o tom Lindexu taky nevěděla, celkem mě to překvapilo. Mohli by se o tom někde víc zmínit. :D

  OdpovědětVymazat
 3. Tvoje vlasy a kalhoty jsou pro mě essentials :D


  Moje nové video

  OdpovědětVymazat
 4. To jsem vůbec o Lindexu nevěděla, zajímavé čtení..Úplně super outfit!

  OdpovědětVymazat
 5. Nice post!! Your blog is interesting!!
  I follow you. Mind following back?

  http://asweetwoorld.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat

♥♥♥