Conscious.

Tmavě modré kalhoty z H&M Conscious jsou pro mě stále tím nejlepším úlovkem za poslední dobu. Už na instagramu jsem se k tomu vyjadřovala a teď bych to jen ráda shrnula. H&M jsem ještě před měsícem viděla jako tu neohleduplnou módní značku, co využívá levnou lidskou sílu, aby nakrmila současnou konzumní společnost. Společnost, která konzumuje o sto šest, protože věci z háemka nosí přece každej. Až když jsem tam před dvěma týdny nakoukla a objevila tyhle kalhoty - právě z kolekce Conscious (a ještě ve slevě!) - začala jsem se o tuhle kolekci víc zajímat. Vy si můžete všechno sami přečíst tady a jediný, co bych sama ráda zmínila je to, že H&M se pomalu, ale jistě snaží tvořit módu udržitelnou - a udržitelnost módní. Což by měl být cíl všech módních značek a především všech 'milovníků módy', takže hlavně blogerek.
| kalhoty - H&M Conscious | triko, mikina - Mango | kabát - Promod | kabelka - Matt&Nat | boty - Stradivarius | brýle - Ray Ban |8 komentářů:

 1. ten kabátek je dokonalý! ... super look! :))

  http://sweetchillibyhana.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. - ja mam na chlup stejny ze sekace - conscious na druhou. jen v nich za boha nevypadam tak fantasticky jako ty, do haje ! matka priroda je nespravedliva :D

  OdpovědětVymazat
 3. Krásný kabátek a i ty kalhoty! :) Jinak taky oceňuju snahu H&M!
  www.rinakrois.com

  OdpovědětVymazat
 4. Máš super schopnost zkombinovat zdánlivě obyčejné kousky oblečení v neobyčejný celek.
  +prostředí to skvěle doplňuje.

  OdpovědětVymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 6. V tomhle článku na tobě hrozně obdivuju vlasy :) Sleduju tě už nějaký ten pátek a vzpomínám si na dobu, kdy si je měla ještě dlouhé. Rozhodně si udělala dobře, že si je nechala zkrátit, moc ti to takhle sluší! :)

  OdpovědětVymazat
 7. Z počátku se mi outfit, moc nelíbil, párkrát jsem si ale fotky prohlédla a zjistila jsem, že se mi to vlastně líbí a tobě vážně sluší:)

  OdpovědětVymazat
 8. ahoj ani, ačkoliv se mi moc líbí, jak se oblékáš a že myslíš i na životní prostředí a tak, buď opatrnější v důvěřování marketingu velkých značek... skutečnost může být o něco jinačí: http://ecowatch.com/2015/04/20/cheap-clothes-sweatshops/

  OdpovědětVymazat

♥♥♥