diy necklace.

Páteční outfit byl úplně jednoduchý, ale mě fakt baví! Kombinace šedého kratšího trika s šikmým švem ze Zary a bílého ZOOTího kabátu (teď je dokonce ve slevě!!→TADY) spolu se stříbrným DIY náhrdelníkem je prostě super.♥ Navíc tahle kabelka z Promodu je absolutně bezedná a já se na ni pořád nemůžu vynadívat. Vznik náhrdelníku byl poněkud komický, jelikož jsme se ségrou strávily snad hodinu v "korálkárně" odkud jsme si každá odnesly něco pro výrobu svého náhrdelníku. Já si vyrobila jednoduchý s kuličkou (bude v příštím outfitu!) a ségra koupila tyhle skleněné podlouhlé "korálky" :D. Nakonec se jí ale nechtělo nic vyrábět, takže jsem to zkusila já (a rovnou si ho nechala, chacha). Dokonce jsem fotila postup jeho výroby, takže sem možná hodím návod.:) Fotily jsme s mou drahou Domčou♥ a počasí bylo prostě perfektní. Slunce a "suchá" zima. To je přesně to, co mi dodává energii (ne, netěším se na léto! :(). btw měla jsem i svetr a šálu - stejně na mě opět dolehla nemoc.:/

| kabát - ZOOT | triko, kalhoty - Zara | kabelka - Promod | boty - Stradivarius | kabelka - Promod |


14 komentářů:

 1. Ten kabat je fakt nadherny :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Já prostě miluju tvoje články a fotky! ❤

  OdpovědětVymazat
 3. nejhezčí <3 a ten náhrdelník potřebuju! :DD

  OdpovědětVymazat
 4. Skvělý outfit. Ten kabátek vypadá moc dobře.

  OdpovědětVymazat
 5. Ani, tak tohle je pure perfection! a těším se na ten návod, zase jsi mě inspirovala si něco podobného vyrobit! ;))

  OdpovědětVymazat
 6. Jojooo, to je moje holka a její nejlepší kombinace <3

  OdpovědětVymazat
 7. Nádherný outfit , ten diy návod určite napíš :) !
  Takáto kombinácia základných farieb je skvelá - biela šedá čierna sú nesmrteľné :)

  OdpovědětVymazat
 8. Ten náhrdelník jsem obdivovala už na insta, netipovala bych, že je diy.
  A nechci znít jako tvůj rodič nebo tak :D, ale stačí chvilka venku bez teplého oblečení (při focení outfitu) a už jsi nachlazená (vlastní zkušenost). Změny teplot jsou na imunitu nejhorší... (Ok, asi to zní moc poučně.)

  OdpovědětVymazat
 9. Nádherné kombo! Mimochodem, taky se netěším na léto :(

  OdpovědětVymazat
 10. kabátek vypadá naprosto skvěle, takovej bych potřebovala taky :))) a náhrdelník je parádní!! :)

  OdpovědětVymazat
 11. Thank you for sharing this informative and interesting post with us. I am selling handmade custom fashion decorations, decorations are Custom Name Necklaces,personalized name necklacepersonalized name necklacecustom real gold name necklacecustom silver name necklaceCustom birthstone necklacescustom necklace charmPersonalized Necklacecustom gold necklacediy necklace making. We are trustworthy And have collected praise from many customers.

  OdpovědětVymazat

♥♥♥